Black Flower

Saatavilla olevat saavutukset
13 saavutusta
Kokemuspisteitä saatavilla
1000 kokemuspistettä
Saavutukset
(13)
Black Bird
Enchant the Bird
50 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaBlack Flower
Grow one Black Flower
50 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaBlack Flower Field
Grow nine Black Flowers
50 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaBlack Flower Trio
Grow three Black Flowers
50 kokemuspistettä100 % pelaajista avaaBlack Frog
Enchant the Frog
50 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaBlack Mole
Enchant the Mole
50 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaLong-liver
Reach the end of the calendar
50 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaMaster of Chance
Unlock all Chapter Two achievements
100 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaMaster of Fate
Unlock all Chapter Three achievements
100 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaMaster of Freedom
Unlock all in-game achievements
150 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaMaster of Luck
Unlock all Chapter One achievements
100 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaPiilotettu saavutus
100 kokemuspistettä0 % pelaajista avaaPiilotettu saavutus
100 kokemuspistettä0 % pelaajista avaa